Jak zorganizować wyjątkową 18-stkę?

Trzeba przyznać, że każdy młody człowiek z utęsknieniem wyczekuje swoich 18-stych urodzin, są one bardzo ważne, ponieważ nieodwracalnie wiążą się z dorosłością. W końcu 18 rok życia to w Polsce granica, która zezwala na korzystanie z pełni praw publicznych. Dlatego urodziny, które związane są z wkraczaniem w dorosłość powinno się zorganizować w wyjątkowy sposób, ponieważ zdarzają się one tylko raz w życiu. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak zorganizować wyjątkową 18stkę. Przeczytaj koniecznie!
Zacznijmy od tego, że jeśli dysponujesz domem prywatnym bez najmniejszych problemów możesz w nim zorganizować swoje urodziny. Jednak nieco trudniej sytuacja wygląda wówczas, gdy mieszkasz w bloku. Niestety, ale wtedy musisz liczyć się z tym, że Twoja impreza może nie podobać się sąsiadom. Musisz wiedzieć, że najlepiej jest wcześniej po prostu uprzedzić sąsiadów planowanej uroczystości i poprosić o to, aby wyrazili zgodę na jednorazowe party. Generalnie w domu prywatnym zazwyczaj możesz bez obaw zorganizować swoją 18-stkę. Natomiast jeśli nie chcesz tak zwanej domówki, możesz postawić na imprezę zorganizowaną w klubie.

W tym wypadku zazwyczaj wystarczy wykupić lożę dla zaproszonych gości oraz catering. Przede wszystkim impreza w klubie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić czasu na przygotowanie przyjęcia, a także na sprzątanie po nim. Dodatkowo w klubie jest więcej miejsca, a dodatkowo muzyka taneczna zachęca do zabawy. Poza tym pamiętaj o tym, że dobra muzyka to podstawa udanej imprezy. W związku z tym bez względu na to, czy jest to domówka czy też klubowa okoliczność, muzyka musi zachęcać do tańczenia i przedniej zabawy! Godne polecenia są szalone lata 90-te,bo w tym klimacie muzycznym wszyscy się odnajdują i świetnie bawią. Ponadto możecie przebrać się w stroje z tamtych lat. Co myślicie o legginsach, obcisłych koszulkach, kolorowych okularach i mocno natapirowanych włosach? Kolorowo do granic wytrzymałości. Pamiętaj, że w końcu 18-stka zdarza się tylko raz… a w klimacie retro będzie stanowiła niezapomnianą pamiątkę.

Przede wszystkim, jeśli organizujesz domówkę pamiętaj o tym, że dekoracje mieszkania są niezbędnym elementem, ponieważ wprowadzają bowiem gości w urodzinowo – imprezowy klimat. Generalnie wszelkie balony, serpentyny, fajerwerki są jak najbardziej wskazane. Dlatego poszukaj dekoracji bezpośrednio związanych z 18-stymi urodzinami, być może jakiś tematyczny napis czy girlanda. Poza tym warto także mieć przygotowane urodzinowe krzesło odpowiednio ozdobione. Oczywiście tradycją pełnoletnich urodzin są przecież słynne „pasy”! Natomiast jeśli organizujesz swoją 18-stkę w klubie możesz wybrać dwie opcje: albo postawisz na dekoracje klubowe, albo też samodzielnie przystroisz Wasz stolik bądź całą salę (jeśli zdecydowałeś się na wynajem całego lokalu).

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@kolomyja.pl

Na naszej stronie dowiesz się jak urządzić niezapomniane urodziny dla dziecka, Sylwestra oraz Pierwszą Komunię Świętą. Zapraszamy!